ecst.se fotboll

Resultatservice

Lördag 13 mars 2021

Uppdaterad

23:26

Lördag 13 mars 2021

Tävlingar

54

Matcher

179

Resultat

179

Status

100%

Resultatservice Mars 2021

 

Kenya
1-0
South Sudan
Tirana
1-2
Partizani Tirana
Skënderbeu Korçë
0-2
Laçi
Teuta Durrës
0-0
Kastrioti Krujë
Qarabag
2-0
Sabah
Sumqayıt
2-2
Keşlə
Semifinal
AS Eupen
0-1
Standard Liège
Mladost Doboj Kakanj
1-0
Krupa na Vrbasu
Sloboda Tuzla
1-2
Velež
Energetyk-BGU
3-0
Smorgon
Ruh Brest
1-1
Gomel
Dinamo Minsk
3-0
Torpedo BelAZ
Shakhtyor Soligorsk
1-0
FK Minsk
Slavia Sofia
2-1
Montana
Botev Plovdiv
3-2
CSKA 1948 Sofia
Botev Vratsa
1-3
Levski Sofia
Mästerskapsserien
AEL
1-2
Omonia Nicosia
Nedflyttningsserien
Nea Salamis
0-2
Ethnikos Achna
Leeds United
0-0
Chelsea
Crystal Palace
1-0
West Bromwich Albion
Everton
1-2
Burnley
Fulham
0-3
Manchester City
Luton Town
0-1
Swansea City
AFC Bournemouth
2-3
Barnsley
Birmingham City
0-3
Bristol City
Cardiff City
1-2
Watford
Derby County
0-1
Millwall
Middlesbrough
3-0
Stoke City
Nottingham Forest
1-1
Reading
Queens Park Rangers
0-1
Huddersfield Town
Wycombe Wanderers
1-0
Preston North End
Swindon Town
1-3
Gillingham
Blackpool
0-0
Fleetwood Town
Bristol Rovers
0-0
AFC Wimbledon
Charlton Athletic
1-1
Shrewsbury Town
Crewe Alexandra
0-3
Burton Albion
Doncaster Rovers
0-0
Northampton Town
Hull City
2-0
Oxford United
Ipswich Town
1-0
Plymouth Argyle
Lincoln City
1-2
Rochdale
Milton Keynes Dons
3-2
Accrington Stanley
Leyton Orient
1-1
Scunthorpe United
Carlisle United
3-1
Bradford City
Crawley Town
1-0
Mansfield Town
Exeter City
0-1
Cheltenham Town
Forest Green Rovers
2-1
Harrogate Town
Morecambe
1-3
Newport County
Oldham Athletic
2-4
Cambridge United
Port Vale
0-1
Bolton Wanderers
Southend United
0-0
Stevenage
Grimsby Town
0-0
Colchester United
FCI Levadia
5-0
Vaprus
Kuressaare
2-3
Tulevik
Andra omgången, playoff
VPS
0-4
Honka
PEPO
0-3
PK-35
Gnistan
3-2 f
EIF
Angers
0-1
Saint-Etienne
Olympique Marseille
3-1
Stade brestois 29
Auxerre
0-0
Paris FC
Ajaccio
0-1
EA Guingamp
Dunkerque
1-0
Chamois niortais
Grenoble Foot 38
1-1
Pau
Rodez
3-0
Valenciennes
Sochaux
0-0
LB Châteauroux
Toulouse
4-0
Chambly
Troyes
1-5
Nancy
07 Vestur
3-2
B68
Dinamo Batumi
2-0
Samtredia
Keflavík
4-1
ÍA
Breiðablik
2-1
Fylkir
Valur
3-0
Afturelding
Selfoss
2-1
Stjarnan
HK
6-0
Víkingur Ólafsvík
Fjölnir
1-3
ÍBV
KA
1.1
Grindavík
Hapoel Tel Aviv
0-1
Bnei Sakhnin
Maccabi Netanya
0-1
Hapoel Hadera
Hapoel Haifa
2-2
Ashdod
Ironi Kiryat Shmona
0-2
Maccabi Tel Aviv
Sassuolo
3-2
Hellas Verona
Benevento
1-4
Fiorentina
Genoa
0-0
Udinese
Frosinone
0-1
Brescia
Lecce
4-2
Chievo
Reggina
1-0
Monza
Pordenone
0-0
Pescara
Cremonese
3-0
Reggiana
Ascoli
1-1
Venezia
Salernitana
0-0
Cosenza
Vicenza
0-2
Empoli
Kairat
2-0
Zhetysu
Atyrau
0-1
Shakhter Karagandy
Arys
2-2
Astana
Besa Pejë
1-4
Llapi
Feronikeli
2-0
Prishtina
Lokomotiva Zagreb
0-1
Istra 1961
HNK Gorica
1-1
Hajduk Split
Ventspils
0-3
Riga
BFC Daugavpils
2-1
Spartaks Jūrmala
Liepāja
4-1
Metta / LU
Žalgiris
2-2
Dainava
Sheriff
6-0
Floreşti
Petrocub
2-0
Sfîntul Gheorghe
Willem II
3-1
Heerenveen
ADO Den Haag
1-2
Heracles
AZ
4-1
Twente
Groningen
1-1
Emmen
Sparta Rotterdam
2-0
RKC Waalwijk
Ballymena United
2-1
Portadown
Cliftonville
2-1
Glenavon
Dungannon Swifts
0-2
Larne
Linfield
7-0
Carrick Rangers
Warrenpoint Town
0-2
Glentoran
Rabotnički
0-2
Akademija Pandev
Wisła Płock
2-2
Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk
2-0
Wisła Kraków
Legia Warszawa
3-2
Warta Poznań
Farense
0-1
Belenenses
Benfica
2-0
Boavista
Santa Clara
2-0
Portimonense
Tondela
0-1
Sporting CP
Academica Clinceni
0-1
Voluntari
Hermannstadt
0-0
Viitorul
UTA Arad
0-1
FCSB
Ural
1-0
Rotor Volgograd
Arsenal Tula
2-1
CSKA Moskva
Zenit Sankt-Petersburg
4-0
Akhmat Grozny
Dinamo Moskva
1-2
Spartak Moskva
Tre Fiori
4-0
Juvenes / Dogana
Cosmos
0-1
Virtus
Murata
0-1
Libertas
Tre Penne
0-1
La Fiorita
Zürich
1-1
Lausanne Sport
Basel
4-1
Luzern
Čukarički
0-0
Radnički Niš
Livingston
2-1
Hamilton Academical
Ross County
1-2
Hibernian
Mästerskapsserien
DAC
2-0
Zlaté Moravce
Žilina
2-1
Spartak Trnava
Nedflyttningsserien
Zemplín Michalovce
1-1
Nitra
Sereď
1-0
Ružomberok
Pohronie
3-0
Senica
Aluminij
1-0
Domžale
Deportivo Alavés
1-1
Cádiz
Real Madrid
2-1
Elche
Osasuna
0-0
Real Valladolid
Getafe
0-0
Atletico Madrid
Fuenlabrada
1-2
Las Palmas
Girona
1-1
Lugo
Castellón
2-1
Sabadell
Mirandés
2-2
Espanyol
Kvartsfinal
Hammarby
Inst
Trelleborgs FF
IFK Norrköping
2-3
Häcken
Opava
1-0
Pardubice
Zlín
3-0
České Budějovice
Baník Ostrava
5-0
Příbram
Sivasspor
1-0
Fatih Karagümrük
Rizespor
1-0
Hatayspor
Alanyaspor
4-0
Antalyaspor
Kayserispor
0-3
Galatasaray
Wolfsburg
5-0
Schalke 04
1. FC Union Berlin
2-1
1. FC Köln
Mainz 05
1-0
Freiburg
Werder Bremen
1-3
Bayern München
Borussia Dortmund
2-0
Hertha BSC
Darmstadt 98
4-1
Erzgebirge Aue
Sandhausen
0-0
Fortuna Dusseldorf
Minai
0-1
Inhulets
Vorskla Poltava
0-1
Dnipro-1
Újpest
3-0
Kisvárda
MTK
3-0
Zalaegerszegi TE
Diósgyőr
0-0
Honvéd
Flint Town United
0-2
Caernarfon Town
Cefn Druids
1-3
Bala Town
Penybont
0-0
Connah's Quay
Newtown
4-1
Cardiff MU
Barry Town United
1-0
Aberystwyth Town
Haverfordwest County
2-1
The New Saints
Salzburg
3-1
Admira

Resultatservicen inkluderar alla ligor, cuper, ligacuper, kval och supercupmatcher i hela Europa samt alla landslagsmatcher. Från de största nationerna och Sverige rapporterar vi även från lägre divisioner. Vi har ingen live-tjänst men uppdaterar sidan en eller fler gånger per dygn med kompletteringar av matchfakta både samma dag och dagarna efter.