ecst.se fotboll

2020-21

Start: 8 augusti 2020
Slut: -

0

omgångar

0 / 192

matcher spelade
0,00 %

0,0

målsnitt

00 000

publiksnitt

Tabell (Uppdaterad: 00.00.0000, 00:00 )

Grundserien
Totalt
Hemma
Borta
1
Slovan Bratislava
1
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
2
Žilina
2
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
3
DAC 1904 Dunajská Streda
3
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
4
Spartak Trnava
4
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
5
Ružomberok
5
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
6
Zemplin Michalovce
6
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
7
Trenčín
7
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
8
Zlaté Moravce
8
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
9
Sereď
9
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
10
Senica
10
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
11
Pohronie
11
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
12
Nitra
12
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0

Placeringar: Lag 1-6 till mästerskapsserien, lag 7-12 till nedflyttningsserien.

Korringeringar: -

Ranking: 1. Poäng. 2. Inbördes möten (poäng, målskillnad, gjorda mål på bortaplan). 3. Playoff.

Mästerskapsserien
Totalt
Hemma
Borta
1
- -
-
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
2
- -
-
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
3
- -
-
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
4
- -
-
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
5
- -
-
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
6
- -
-
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0

Placeringar: Lag 1 till Champions League, lag 2 till Europa Conference League, lag 3-5 till kval till Europa Conference League.

Korringeringar: -

Ranking: 1. Poäng. 2. Inbördes möten (poäng, målskillnad, gjorda mål på bortaplan). 3. Playoff.

Nedflyttningsserien
Totalt
Hemma
Borta
7
- -
-
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
8
- -
-
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
9
- -
-
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
10
- -
-
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
11
- -
-
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
12
- -
-
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0
 
 
0
0
0
0
- 0
 
0

Placeringar: Lag 7 till kval till Europa Conference League, lag 12 flyttas ned.

Korringeringar: -

Ranking: 1. Poäng. 2. Inbördes möten (poäng, målskillnad, gjorda mål på bortaplan). 3. Playoff.

Skytteliga

Grundserien (Uppdaterad: - )

-
-
-

Mästerskapsserien (Uppdaterad: - )

-
-
-

Nedflyttningsserien (Uppdaterad: - )

-
-
-

Publiksnitt (Uppdaterad: 00.00.0000, 00:00 )

Totalt
0
0
00 000

Spalterna visar total publik på hemmaplan, antal matcher, snitt.

Spelschema (Uppdaterad: -)

Augusti 2020

Visa matchfakta
Lördag 8 augusti 2020
Nitra
19:00
Slovan Bratislava

Zemplín Michalovce
19:00
Spartak Trnava

Zlaté Moravce
19:00
Pohronie

DAC Dunajská Streda
19:00
Sereď

Ružomberok
19:00
Trenčín

Senica
19:00
Žilina

 
Tisdag 11 augusti 2020
Slovan Bratislava
19:00
Zemplín Michalovce

Pohronie
19:00
DAC Dunajská Streda

Spartak Trnava
19:00
Ružomberok

Sereď
19:00
Senica

Žilina
19:00
Nitra

Trenčín
19:00
Zlaté Moravce

 
Lördag 15 augusti 2020
Spartak Trnava
19:00
Pohronie

Zlaté Moravce
19:00
Slovan Bratislava

DAC Dunajská Streda
19:00
Nitra

Ružomberok
19:00
Sereď

Trenčín
19:00
Žilina

Senica
19:00
Zemplín Michalovce

 
Lördag 22 augusti 2020
Slovan Bratislava
19:00
Senica

Pohronie
19:00
Žilina

DAC Dunajská Streda
19:00
Spartak Trnava

Nitra
19:00
Ružomberok

Zemplín Michalovce
19:00
Zlaté Moravce

Sereď
19:00
Trenčín

 
Lördag 29 augusti 2020
Senica
19:00
Nitra

Spartak Trnava
19:00
Sereď

Trenčín
19:00
Slovan Bratislava

 
Söndag 30 augusti 2020
Ružomberok
19:00
Pohronie

Žilina
19:00
Zemplín Michalovce

Zlaté Moravce
19:00
DAC Dunajská Streda

 
 

September 2020

Visa matchfakta
Lördag 12 september 2020
Nitra
19:00
Pohronie

Slovan Bratislava
19:00
Spartak Trnava

Zlaté Moravce
19:00
Senica

Zemplín Michalovce
19:00
Trenčín

DAC Dunajská Streda
19:00
Ružomberok

Sereď
19:00
Žilina

 
Lördag 19 september 2020
Spartak Trnava
19:00
Zlaté Moravce

Ružomberok
19:00
Zemplín Michalovce

Senica
19:00
DAC Dunajská Streda

Pohronie
19:00
Sereď

Žilina
19:00
Slovan Bratislava

Trenčín
19:00
Nitra

 
Lördag 26 september 2020
Zemplín Michalovce
19:00
Pohronie

Zlaté Moravce
19:00
Žilina

Senica
19:00
Spartak Trnava

Nitra
19:00
Sereď

Slovan Bratislava
19:00
Ružomberok

DAC Dunajská Streda
19:00
Trenčín

 
 

Oktober 2020

Visa matchfakta
 

November 2020

Visa matchfakta
 

December 2020

Visa matchfakta
 

Januari 2021

Visa matchfakta
 

Februari 2021

Visa matchfakta
 

Mars 2021

Visa matchfakta
 

April 2021

Visa matchfakta
 

Maj 2021

Visa matchfakta
 

Noteringar spelschemat:
-