ecst.se fotboll

 

Säsong

2023-24

Start: 29 juli 2023
Slut: -

Spelade matcher

232 / 296

78,38 %

Målsnitt

2,71

Totalt: 628 mål

Publiksnitt

3 109

Totalt: 40 413 åskådare

Omgångar

37

Grundserien: 30
Mästerskapsserien: 37
Nedflyttningsserien: 37

Omgång för omgång - grundserien

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Mästerskapsserien

31
32
33
34
35
36
37

Nedflyttningsserien

31
32
33
34
35
36
37

Crvena Zvezda Partizan
Bačka Topola
Vojvodina Radnički 1923
Čukarički Mladost Lučani Napredak Kruševac
Novi Pazar Radnički Niš Spartak Subotica Javor
Voždovac IMT Novi Beograd
Železničar Pančevo

Aktuella matcher

Lördag 6 april 2024
Železničar Pančevo
0-3
Vojvodina
TSC
0-0
Čukarički
Söndag 7 april 2024
Radnički Kragujevac
3-1
Spartak Subotica
Radnik Surdulica
0-2
Crvena Zvezda
Radnički Niš
2-1
Voždovac
Partizan
2-0
Novi Pazar
Måndag 8 april 2024
IMT Novi Beograd
1-1
Napredak
Javor
1-0
Mladost Lučani
Söndag 14 april 2024
Vojvodina
16:30
TSC
Napredak
16:30
Radnik Surdulica
Crvena Zvezda
17:00
Železničar Pančevo
Čukarički
19:15
Partizan
Måndag 15 april 2024
Novi Pazar
16:00
Radnički Niš
Spartak Subotica
18:00
Javor
Mladost Lučani
18:00
IMT Novi Beograd
Voždovac
20:00
Radnički Kragujevac

Tabell

Uppdaterad: 08.04.2024, 22:30

Grundserien
 
 
Totalt
 
 
Hemma
 
Borta
1
 
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
1
29
29
24
2
3
75
- 25
50
74
 
12
2
0
39
- 9
38
 
12
0
3
36
- 16
36
2
 
Partizan
Partizan
4
29
29
22
4
3
64
- 32
32
70
 
12
1
2
34
- 18
37
 
10
3
1
30
- 14
33
3
 
Bačka Topola
Bačka Topola
2
29
29
17
9
3
55
- 26
29
60
 
8
4
3
26
- 16
28
 
9
5
0
29
- 10
32
4
 
Vojvodina
Vojvodina
5
29
29
13
8
8
46
- 40
6
47
 
8
4
2
22
- 14
28
 
5
4
6
24
- 26
19
5
 
Radnički 1923
Radnički 1923
8
29
29
15
2
12
47
- 46
1
47
 
10
1
4
29
- 20
31
 
5
1
8
18
- 26
16
6
 
Čukarički
Čukarički
3
29
29
12
9
8
41
- 31
10
45
 
7
5
2
24
- 14
26
 
5
4
6
17
- 17
19
7
 
Mladost Lučani
Mladost Lučani
11
29
29
11
7
11
29
- 38
-9
40
 
7
4
3
18
- 13
25
 
4
3
8
11
- 25
15
8
 
Napredak Kruševac
Napredak Kruševac
9
29
29
11
6
12
31
- 37
-6
39
 
5
3
6
12
- 15
18
 
6
3
6
19
- 22
21
9
 
Novi Pazar
Novi Pazar
6
29
29
10
5
14
33
- 38
-5
35
 
7
2
5
21
- 18
23
 
3
3
9
12
- 20
12
10
 
Radnički Niš
Radnički Niš
15
29
29
9
5
15
31
- 38
-7
32
 
6
3
6
16
- 18
21
 
3
2
9
15
- 20
11
11
 
Spartak Subotica
Spartak Subotica
10
29
29
9
4
16
28
- 44
-16
31
 
5
0
9
15
- 25
15
 
4
4
7
13
- 19
16
12
 
Javor
Javor
12
29
29
9
4
16
28
- 44
-16
31
 
7
2
6
19
- 20
23
 
2
2
10
9
- 24
8
13
 
Voždovac
Voždovac
7
29
29
7
9
13
37
- 46
-9
30
 
6
5
3
26
- 17
23
 
1
4
10
11
- 29
7
14
 
IMT Novi Beograd
IMT Novi Beograd
ny
29
29
8
5
16
32
- 46
-14
29
 
4
4
7
16
- 21
16
 
4
1
9
16
- 25
13
15
 
Železničar Pančevo
Železničar Pančevo
ny
29
29
7
5
17
34
- 56
-22
26
 
5
2
8
21
- 26
17
 
2
3
9
13
- 30
9
16
 
14
29
29
2
8
19
17
- 41
-24
14
 
1
4
10
6
- 20
7
 
1
4
9
11
- 21
7

Placeringar: Lag 1-8 till mästerskapsserien, lag 9-16 till nedflyttningsserien.

Korringeringar: -

Ranking: 1. Poäng. 2. Inbördes möten (poäng, målskillnad, gjorda mål, gjorda mål på bortaplan). 3. Målskillnad. 4. Gjorda mål. 5. Fairplay-ranking. 6. Lottning.

* Placering föregående säsong.

Uppdaterad: -

Mästerskapsserien
 
 
Totalt
 
 
Hemma
 
Borta
1
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
2
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
3
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
4
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
5
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
6
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
7
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
8
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0

Placeringar: Lag 1-2 till Champions League, lag 3 till Europa League, lag 4-5 till Europa Conference League.

Korringeringar: -

Ranking: 1. Poäng. 2. Poäng i grundserien. 3. Inbördes möten i grundserien (poäng, målskillnad, gjorda mål, gjorda mål på bortaplan). 4. Målskillnad. 5. Gjorda mål. 6. Fairplay-ranking. 7. Lottning.

* Placering föregående säsong.

Uppdaterad: -

Nedflyttningsserien
 
 
Totalt
 
 
Hemma
 
Borta
9
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
10
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
11
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
12
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
13
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
14
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
15
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
16
 
-
-
-
0
0
0
0
0
0
- 0
0
0
 
0
0
0
0
- 0
0
 
0
0
0
0
- 0
0

Placeringar: Lag 13-14 till nedflyttningskval, lag 15-16 flyttas ned.

Korringeringar: -

Ranking: 1. Poäng. 2. Poäng i grundserien. 3. Inbördes möten i grundserien (poäng, målskillnad, gjorda mål, gjorda mål på bortaplan). 4. Målskillnad. 5. Gjorda mål. 6. Fairplay-ranking. 7. Lottning.

* Placering föregående säsong.

Skytteliga

Grundserien
Uppdaterad: 07.03.2024, 20:35

Namn
Klubb
Mål
Matheus Saldanha
Partizan
15
Milo Luković
IMT Novi Beograd
11
Borislav Burmaz
Voždovac
10
Igor Miladinović
Čukarički
9
Bibras Natcho
Partizan
9
Jovan Mijatović
Crvena Zvezda
8
Osman Bukari
Crvena Zvezda
7
Jean-Philippe Krasso
Crvena Zvezda
7
Peter Olayinka
Crvena Zvezda
7
Patrick Eze
Mladost Lučani
7
Ghayas Zahid
Partizan
7

Mästerskapsserien
Uppdaterad: -

Namn
Klubb
Mål
-
-
-

Nedflyttningsserien
Uppdaterad: -

Namn
Klubb
Mål
-
-
-

Publiksnitt

Uppdaterad: 07.08.2023, 23:59

Totalt
40 413
13
3 109
Crvena Zvezda
24 463
2
12 232
Vojvodina
8 000
1
8 000
Bačka Topola
3 800
1
3 800
Spartak Subotica
800
1
800
Železničar Pančevo
800
1
800
Javor
500
1
500
Napredak Kruševac
500
1
500
Čukarički
400
1
400
Radnički Niš
400
1
400
300
1
300
Voždovac
300
1
300
Mladost Lučani
150
1
150
Partizan
0
0
0
Novi Pazar (-1)
0
0
0
IMT Novi Beograd (-1)
0
0
0
Radnički 1923 (-1)
0
0
0

Spalterna visar total publik på hemmaplan, antal matcher, snitt.

Spelschema

Uppdaterad: 08.04.2024, 22:30

Juli 2023
Lördag 29 juli 2023
Spartak Subotica
2-1
IMT Novi Beograd
Čukarički
2-0
Radnički Niš
Voždovac
0-0
Javor
TSC
3-3
Partizan
Söndag 30 juli 2023
Napredak
0-1
Železničar Pančevo
Novi Pazar
2-0
Radnički Kragujevac
Crvena Zvezda
5-0
Vojvodina
Måndag 31 juli 2023
Mladost Lučani
0-0
Radnik Surdulica
Augusti 2023
Torsdag 3 augusti 2023
Radnički Niš
0-3
TSC
Lördag 5 augusti 2023
Javor
3-1
Novi Pazar
Železničar Pančevo
0-2
Mladost Lučani
Söndag 6 augusti 2023
Crvena Zvezda
4-0
Napredak
Radnički Kragujevac
1-2
Čukarički
Vojvodina
0-2
Partizan
IMT Novi Beograd
2-2
Voždovac
Måndag 7 augusti 2023
Radnik Surdulica
2-0
Spartak Subotica
Fredag 11 augusti 2023
Mladost Lučani
1-4
Crvena Zvezda
Lördag 12 augusti 2023
Voždovac
1-1
Radnik Surdulica
TSC
1-0
Radnički Kragujevac
Čukarički
2-2
Javor
Söndag 13 augusti 2023
Napredak
0-0
Vojvodina
Partizan
2-1
Radnički Niš
Spartak Subotica
3-0
Železničar Pančevo
Måndag 14 augusti 2023
Novi Pazar
3-4
IMT Novi Beograd
Fredag 18 augusti 2023
IMT Novi Beograd
3-0
Čukarički
Lördag 19 augusti 2023
Vojvodina
3-2
Radnički Niš
Crvena Zvezda
3-0
Spartak Subotica
Železničar Pančevo
0-1
Voždovac
Söndag 20 augusti 2023
Radnik Surdulica
0-0
Novi Pazar
Javor
0-3
TSC
Napredak
0-1
Mladost Lučani
Fredag 25 augusti 2023
Radnički Niš
4-1
Radnički Kragujevac
Lördag 26 augusti 2023
TSC
1-0
IMT Novi Beograd
Voždovac
3-2
Crvena Zvezda
Mladost Lučani
2-2
Vojvodina
Söndag 27 augusti 2023
Novi Pazar
1-0
Železničar Pančevo
Spartak Subotica
1-3
Napredak
Čukarički
0-0
Radnik Surdulica
Partizan
3-1
Javor
September 2023
Fredag 1 september 2023
Radnik Surdulica
0-1
TSC
Lördag 2 september 2023
Napredak
2-1
Voždovac
Javor
1-0
Radnički Niš
Crvena Zvezda
2-1
Novi Pazar
Vojvodina
2-1
Radnički Kragujevac
Söndag 3 september 2023
Mladost Lučani
2-1
Spartak Subotica
IMT Novi Beograd
2-3
Partizan
Måndag 4 september 2023
Železničar Pančevo
2-2
Čukarički
Lördag 16 september 2023
Čukarički
2-1
Crvena Zvezda
Voždovac
3-1
Mladost Lučani
TSC
6-3
Železničar Pančevo
Spartak Subotica
2-0
Vojvodina
Söndag 17 september 2023
Radnički Kragujevac
2-0
Javor
Novi Pazar
2-1
Napredak
Radnički Niš
1-0
IMT Novi Beograd
Partizan
3-2
Radnik Surdulica
Torsdag 21 september 2023
IMT Novi Beograd
1-0
Radnički Kragujevac
Fredag 22 september 2023
Radnik Surdulica
0-0
Radnički Niš
Spartak Subotica
1-0
Voždovac
Železničar Pančevo
1-2
Partizan
Lördag 23 september 2023
Vojvodina
2-1
Javor
Mladost Lučani
2-0
Novi Pazar
Fredag 29 september 2023
Vojvodina
2-1
IMT Novi Beograd
Lördag 30 september 2023
Spartak Subotica
0-3
Čukarički
Crvena Zvezda
1-0
Radnički Niš
Mladost Lučani
1-1
TSC
Oktober 2023
Söndag 1 oktober 2023
Radnik Surdulica
0-1
Javor
Napredak
0-2
Partizan
Železničar Pančevo
0-2
Radnički Kragujevac
Måndag 2 oktober 2023
Voždovac
1-0
Novi Pazar
Fredag 6 oktober 2023
IMT Novi Beograd
1-1
Radnik Surdulica
Radnički Niš
1-1
Napredak
Lördag 7 oktober 2023
Novi Pazar
3-1
Vojvodina
Javor
2-1
Železničar Pančevo
Partizan
2-0
Mladost Lučani
Söndag 8 oktober 2023
Radnički Kragujevac
3-4
Crvena Zvezda
Čukarički
1-1
Voždovac
TSC
0-2
Spartak Subotica
Fredag 20 oktober 2023
Novi Pazar
1-0
Čukarički
Napredak
1-3
Radnički Kragujevac
Spartak Subotica
0-3
Partizan
Lördag 21 oktober 2023
Crvena Zvezda
3-2
Javor
Voždovac
1-1
TSC
Söndag 22 oktober 2023
Vojvodina
3-0
Radnik Surdulica
Mladost Lučani
1-2
Radnički Niš
Måndag 23 oktober 2023
Železničar Pančevo
3-1
IMT Novi Beograd
Onsdag 25 oktober 2023
Radnički Kragujevac
0-4
Partizan
Fredag 27 oktober 2023
Javor
0-2
Napredak
Lördag 28 oktober 2023
Radnik Surdulica
0-1
Železničar Pančevo
Radnički Niš
1-1
Spartak Subotica
IMT Novi Beograd
1-2
Crvena Zvezda
Söndag 29 oktober 2023
Radnički Kragujevac
4-1
Mladost Lučani
Čukarički
2-2
Vojvodina
Partizan
3-0
Voždovac
TSC
1-1
Novi Pazar
November 2023
Onsdag 1 november 2023
Crvena Zvezda
1-1
TSC
Lördag 4 november 2023
Crvena Zvezda
3-1
Radnik Surdulica
Söndag 5 november 2023
Vojvodina
2-2
Železničar Pančevo
Čukarički
0-2
TSC
Voždovac
1-1
Radnički Niš
Måndag 6 november 2023
Novi Pazar
0-1
Partizan
Spartak Subotica
1-3
Radnički Kragujevac
Napredak
0-4
IMT Novi Beograd
Mladost Lučani
1-0
Javor
Fredag 10 november 2023
Radnički Niš
0-1
Novi Pazar
Lördag 11 november 2023
Radnički Kragujevac
3-0
Voždovac
Radnik Surdulica
1-2
Napredak
Železničar Pančevo
1-2
Crvena Zvezda
IMT Novi Beograd
0-1
Mladost Lučani
Söndag 12 november 2023
Javor
2-0
Spartak Subotica
Partizan
2-1
Cukaricki
TSC
1-2
Vojvodina
Onsdag 22 november 2023
Napredak
1-0
Čukarički
Fredag 24 november 2023
IMT Novi Beograd
0-1
Spartak Subotica
Lördag 25 november 2023
Radnik Surdulica
1-1
Mladost Lučani
Vojvodina
1-2
Crvena Zvezda
Partizan
0-4
TSC
Söndag 26 november 2023
Radnički Kragujevac
0-4
Novi Pazar
Radnički Niš
0-2
Čukarički
Železničar Pančevo
2-1
Napredak
Måndag 27 november 2023
Javor
4-0
Voždovac
December 2023
Fredag 1 december 2023
Novi Pazar
2-0
Javor
Spartak Subotica
1-0
Radnik Surdulica
Lördag 2 december 2023
Partizan
3-1
Vojvodina
Mladost Lučani
1-0
Železničar Pančevo
Voždovac
4-0
IMT Novi Beograd
Söndag 3 december 2023
Čukarički
4-1
Radnički Kragujevac
Napredak
0-1
Crvena Zvezda
TSC
1-0
Radnički Niš
Lördag 9 december 2023
Radnički Kragujevac
0-0
TSC
Crvena Zvezda
3-1
Mladost Lučani
Železničar Pančevo
2-1
Spartak Subotica
Söndag 10 december 2023
Radnik Surdulica
1-1
Voždovac
Javor
1-2
Čukarički
IMT Novi Beograd
1-0
Novi Pazar
Måndag 11 december 2023
Radnički Niš
2-1
Partizan
Vojvodina
2-0
Napredak
Fredag 15 december 2023
Novi Pazar
2-1
Radnik Surdulica
Voždovac
5-1
Železničar Pančevo
Lördag 16 december 2023
Radnički Niš
0-1
Vojvodina
Mladost Lučani
1-2
Napredak
Spartak Subotica
1-4
Crvena Zvezda
Partizan
3-3
Radnički Kragujevac
Måndag 18 december 2023
TSC
3-0
Javor
Čukarički
0-1
IMT Novi Beograd
Onsdag 20 december 2023
Radnički Kragujevac
1-0
Radnik Surdulica
Partizan
2-1
Crvena Zvezda
Torsdag 21 december 2023
Novi Pazar
0-1
Spartak Subotica
Radnički Niš
1-1
Železničar Pančevo
Voždovac
3-2
Vojvodina
Fredag 22 december 2023
Čukarički
3-0
Mladost Lučani
Javor
1-1
IMT Novi Beograd
TSC
1-1
Napredak
Lördag 23 december 2023
Vojvodina
-
Mladost Lučani
Napredak
-
Spartak Subotica
Crvena Zvezda
-
Voždovac
Železničar Pančevo
-
Novi Pazar
Radnik Surdulica
-
Čukarički
IMT Novi Beograd
-
TSC
Javor
-
Partizan
Radnički Kragujevac
-
Radnički Niš
Februari 2024
Fredag 9 februari 2024
Radnik Surdulica
0-3
Čukarički
Lördag 10 februari 2024
Železničar Pančevo
2-2
Novi Pazar
Javor
0-1
Partizan
Vojvodina
1-1
Mladost Lučani
Crvena Zvezda
2-1
Voždovac
Söndag 11 februari 2024
Radnički Kragujevac
3-2
Radnički Niš
IMT Novi Beograd
0-2
TSC
Måndag 12 februari 2024
Napredak
1-1
Spartak Subotica
Lördag 17 februari 2024
Novi Pazar
0-3
Crvena Zvezda
Partizan
5-2
IMT Novi Beograd
Čukarički
2-1
Železničar Pančevo
Söndag 18 februari 2024
Radnički Kragujevac
2-1
Vojvodina
Spartak Subotica
0-1
Mladost Lučani
Radnički Niš
1-0
Javor
TSC
1-0
Radnik Surdulica
Måndag 19 februari 2024
Voždovac
1-2
Napredak
Fredag 23 februari 2024
IMT Novi Beograd
0-3
Radnički Niš
Lördag 24 februari 2024
Radnik Surdulica
1-2
Partizan
Crvena Zvezda
3-0
Čukarički
Železničar Pančevo
2-3
TSC
Söndag 25 februari 2024
Javor
0-3
Radnički Kragujevac
Napredak
3-1
Novi Pazar
Vojvodina
0-0
Spartak Subotica
Måndag 26 februari 2024
Mladost Lučani
2-0
Voždovac
Mars 2024
Fredag 1 mars 2024
Radnički Kragujevac
1-0
IMT Novi Beograd
Čukarički
2-1
Napredak
Lördag 2 mars 2024
Javor
2-2
Vojvodina
TSC
1-3
Crvena Zvezda
Partizan
3-1
Železničar Pančevo
Söndag 3 mars 2024
Radnički Niš
0-3
Radnik Surdulica
Novi Pazar
0-0
Mladost Lučani
Voždovac
0-2
Spartak Subotica
Torsdag 7 mars 2024
IMT Novi Beograd
2-1
Javor
Napredak
0-0
TSC
Fredag 8 mars 2024
Spartak Subotica
0-1
Novi Pazar
Radnik Surdulica
0-1
Radnički Kragujevac
Vojvodina
2-1
Voždovac
Mladost Lučani
1-0
Čukarički
Lördag 9 mars 2024
Crvena Zvezda
2-2
Partizan
Železničar Pančevo
3-2
Radnički Niš
Tisdag 12 mars 2024
TSC
4-1
Mladost Lučani
Čukarički
2-2
Spartak Subotica
Novi Pazar
2-2
Voždovac
Javor
2-1
Radnik Surdulica
IMT Novi Beograd
1-3
Vojvodina
Onsdag 13 mars 2024
Radnički Kragujevac
3-0
Železničar Pančevo
Partizan
0-1
Napredak
Radnički Niš
0-2
Crvena Zvezda
Lördag 16 mars 2024
Radnik Surdulica
0-1
IMT Novi Beograd
Voždovac
1-1
Čukarički
Spartak Subotica
2-4
TSC
Vojvodina
1-0
Novi Pazar
Söndag 17 mars 2024
Mladost Lučani
1-1
Partizan
Crvena Zvezda
5-0
Radnički Kragujevac
Železničar Pančevo
0-1
Javor
Napredak
1-0
Radnički Niš
Fredag 29 mars 2024
Čukarički
2-0
Novi Pazar
Radnik Surdulica
0-4
Vojvodina
IMT Novi Beograd
1-1
Železničar Pančevo
TSC
2-0
Voždovac
Lördag 30 mars 2024
Radnički Kragujevac
3-1
Napredak
Radnički Niš
3-0
Mladost Lučani
Javor
0-3
Crvena Zvezda
Partizan
1-0
Spartak Subotica
April 2024
Tisdag 2 april 2024
Novi Pazar
3-4
TSC
Vojvodina
1-1
Čukarički
Železničar Pančevo
3-1
Radnik Surdulica
Onsdag 3 april 2024
Mladost Lučani
2-0
Radnički Kragujevac
Voždovac
2-3
Partizan
Spartak Subotica
1-2
Radnički Niš
Crvena Zvezda
2-0
IMT Novi Beograd
Torsdag 4 april 2024
Napredak
3-0
Javor
Lördag 6 april 2024
Železničar Pančevo
0-3
Vojvodina
TSC
0-0
Čukarički
Söndag 7 april 2024
Radnički Kragujevac
3-1
Spartak Subotica
Radnik Surdulica
0-2
Crvena Zvezda
Radnički Niš
2-1
Voždovac
Partizan
2-0
Novi Pazar
Måndag 8 april 2024
IMT Novi Beograd
1-1
Napredak
Javor
1-0
Mladost Lučani
Söndag 14 april 2024
Vojvodina
16:30
TSC
Napredak
16:30
Radnik Surdulica
Crvena Zvezda
17:00
Železničar Pančevo
Čukarički
19:15
Partizan
Måndag 15 april 2024
Novi Pazar
16:00
Radnički Niš
Spartak Subotica
18:00
Javor
Mladost Lučani
18:00
IMT Novi Beograd
Voždovac
20:00
Radnički Kragujevac
April 2024: Mästerskapsserien
-
April 2024: Nedflyttningsserien
-
Maj 2024: Mästerskapsserien
-
Maj 2024: Nedflyttningsserien
-